תהליך האימון שלי

ממני אליך

שלום, נעים מאוד.
בכל אשר עשיתי תמיד שאפתי לתת את המירב שיש בי על מנת להשיג את מטרותיי, אני מאמין במצוינות כדרך חיים.
מזה יותר מעשור אני נותן את כולי לעזור למתאמני להשיג את המטרות שלהם. הבנתי שאני חי את הציפיות של אחרים ממני ולא חי את הייעוד שלי, שיניתי כיוון ב- 180 עלות ונכנסתי לעולם האימון. 

ניסיון חיי העשיר כיזם, איש עסקים וכמנכ"ל חברה בין לאומית צרפתי להכשרתי כמאמן ומנחה וביחד עם יכולת ההקשבה וההעצמה ותכונות נוספות הנותנות לי יתרון שכנראה נולדתי איתם, אפשרו לי להגיע במהרה להיות מהמאמנים המובילים והמצליחים בארץ, הן בתחום האישי והן בעסקי. 

הצלחה בעיני היא לא רק שם וכסף הצלחה בשבילי כמאמן היא בעיקר היכולת להביא את הלקוחות שלי להצלחות שלהם. בענווה אני אומר, צלחה לי ולהם הדרך.
נגעתי באלפי אנשים במהלך השנים, דרך אימון אישי, סדנאות וקורסים, טביעת האצבע שלי בעולם הזה היא לייצר בהם שינוי, קטן כגדול שיהפוך את חייהם ואת חיי הסובבים אותם לטובים יותר.

אודות איל

ניסיון החיים שלי

לאחר שהשתחררתי מהצבא כמ"פ בבה"ד 1 ותוך כדי לימודי האקדמאיים נכנסתי לעסק המשפחתי בשנות וצמחתי בו מפועל פשוט דרך תפקידים שונים, ביניהם מנהל יצור, מנהל שיווק חול, מנהל פרויקטים, מנהל כספים ולבסוף כמנכ"ל שהביא את החברה להנפקה בחו"ל.
מאז שקיבלתי החלטה לשנות כיוון בחיים וללכת אחר התשוקות האמיתיות שלי, למדתי אימון אישי ועסקי בשיטת בלסקי המרכז הישראלי לאימון, אימון מתקדם במכללת יוזמות והנחיית קבוצות במכללת גישות. מאז אני מאמן אישי ועסקי פעיל, מרצה מבוקש, הקמתי בית ספר לאימון, מכללת קשת, הקמתי פלטפורמה למרצים
Willowiz , עובד עם לוחמים ולוחמות כמו גם עם קצינים ונגדים בצה"ל, עובד עם משרד החינוך בהעברת תכנים בתקשורת והעצמה הן לילדים והן לצוותים, סדנאות והרצאות במכינות קדם צבאיות, מלווה מנהלים בחברות וארגונים, שדרן ברדיו החברתי הראשון ולבסוף אגדתי את ניסיוני ותובנותיי בספר שיצא "בז לשפן – 52 תובנות להצלחה ולדיוק.

למה אני?

 • עם תוצאות לא מתווכחים. תלמידי ומתאמני מעידים על תוצאות מובהקות
  שעברו ועל שביעות רצון מהאווירה, מהתהליך ומהתוצאות (ראה המלצות).
 • מקצועיות היא ערך חשוב בעיני, אני נמצא בלמידה מתמדת ולא מפסיק
  לצרף כלים נוספים לארגז הכלים המקצועי שלי.
 • מחויב ב- 100% לאג'נדה שלך ונמצא בשבילך גם בין הפגישות.
 • מתאמני מעידים עלי שיש בי יכולת הקשבה נדירה שמאפשרת לי לחדד שאלות המאירות את התשובות. כל תהליך הוא מסע בפני עצמו, אין תהליך אחד דומה לשני, אני מתאים את התהליך למתאמן ומתקשר עם כל מתאמן בשפה שלו.
 • כ- 10% מהעלות הולכת לעזרה לאלו שלא יכולים להרשות לעצמם לשלם על תהליך אימוני אבל זקוקים לו. בכל זמן נתון אני מעביר תהליך אחד לפחות של מי שאין ידו משגת לשלם.
 • אני מעצים, אבל לא מלטף, מהווה מסגרת אבל ברוח טובה, מוציא ממך את התשובות ולא מייעץ.
 • אני יצירתי ולא שבלוני.
 • לא סתם רוב לקוחותיי הם מפה לאוזן.
 • בין לקוחותיי לקוחות: צה"ל, משרד החינוך, בנק מזרחי, חברת החשמל.
אודות איל

השאירו פרטים ואני אחזור אליכם בהקדם!

דברו איתי עכשיו

היו אמיצים. קחו את הצעד הראשון.

התחלת שיחה בוואטסאפ
אשמח לדבר אתכם!
ברוכים הבאים, אשמח לדבר אתכם!