"בז לשפן" – 52 תובנות להצלחה ולדיוק – איל חובב

המדריך המלא איך להפוך משפן - חיה הססנית, לבז - חיה מכוונת מטרה ומאתרת הזדמנויות.

הספר שלי, בהוצאת מדיה 10, שמעורר חשיבה על הדרך שבה אנו פועלים בחיים.
18-2066f

מה אתם מעדיפים? לחיות חיים של הססנות או לכוון למטרה, לדייק עצמך ולזהות הזדמנויות?

הבז מגביה עוף. דמיינו שאתם פורשים כנפיים ומביטים מלמעלה על דפוסי ההתנהגות שלכם: אלה שמקדמים אתכם ואלה שמעכבים אתכם. דמיינו שאתם עושים זאת בלי שיפוטיות: בוחנים את התקשורת שלכם מול עצמכם ומול הסביבה, מנתחים ואז פורמים את החסמים שמונעים מכם להגיע אל המקומות שאתם חפצים להגיע אליהם. כיצד יראו חייכם אם תשתמשו בזום אאוט לשיפור עצמי? כל שיפור, אפילו הקטן ביותר, יכול לשנות את מסלול חייכם. על זה בדיוק מדבר הספר בז לשפן. הבז מגביה עוף, מרחיב מבט מחפש הזדמנויות. כשהוא מציב לעצמו מטרה הוא חד, נחוש ומדויק, ואילו השפן הססן וזהיר, הוא לא ייצא מאזור הנוחות שלו ותמיד חי בהישרדות. הספר מזמין אתכם להגביה עוף ולהרחיב מבט על החיים שלכם. בספר תובנות וכלים רבים. כל כלי ישלח אתכם לבצע עבודה מעשית, שכן "חכמה ללא עשייה איננה חכמה".

בז לשפן הוא לא עוד ספר אימון, כמו המראה של עליסה הכניסה לספר לוקחת את הקורא למסע הכרות עם עצמו. על פני 277 עמודים מעניק לנו הסופר איל חובב את המדריך המלא איך להפוך משפן (חיה הססנית) לבז (חיה מכוונת מטרה ומאתרת הזדמנויות). ספרו החדש "בז לשפן" מעורר חשיבה על הדרך שבה אנו פועלים בחיים.

הסופר איל חובב חווה במהלך עשרות שנות חייו עליות ומורדות, הצלחות ונפילות. מאדם עשיר שטס בכל העולם במחלקות ראשונות, ונפגוש עם ראשי מדינות, לאדם שאיבד הכול. מהמקום שאחרים היו מוותרים על הכל איל קם מחדש נחוש באנרגיות נדירות והפך שוב לסיפור הצלחה.

בעברו המקצועי ניהל איל עסק משפחתי חובק עולם אשר בעקבותיו יצא למסעות ברחבי העולם, חי באותן השנים "במרומי האולימפוס", עם שתי וילות, 2 ג'יפים, מטוס קטן פרטי וטיולים בחו"ל עם המשפחה בכל הזדמנות – איל לא היה מודע למיקומו באלפיון העליון – עד שהגיעה הנפילה.

שילוב של החלטות שגויות בתוך המשפחה יחד עם מצב גאו פוליטי שהסתבך ופציעה קשה של איל בתאונה במדגסקאר, שם ריסק את פניו וחולץ בחילוץ מסובך תוך סכנת חיים שהוציאה אותו מהמשחק לכמה חודשים – כל אלו טלטלו את החברה והמשפחה עד למצב של התרסקות. בנפילה איל הפסיד את הכול: זוגיות, בית, כסף – הכל!

איל בחר לראות בנפילה הזדמנות, התחלה ולא סוף. הזדמנות לממש את מה שחלם עליו בנעוריו, כשהוא כבר בן קצת יותר מ-50, אז פנה לעולם האימון. היום הוא חי ונושם את עולם האימון לתקשורת מקדמת ולהעצמה אישית, מעביר מזה 4 שנים קורסי הכשרות מאמנים ובעלים של בית ספר להכשרת מאמנים "מכללת קשת" (להכניס את הרצאות וסדנאות בארגונים, הנחיית חיילים לקראת שחרור, שדרן ברדיו בנושאי תובנות חיים ואימון).

הספר משלב בין ניסיון החיים של איל חובב לבין כלים אימוניים ותובנות חיים שצבר בדרך ספר שכל אחד מהפרקים שבו, מייצר רגעי חשיבה והקשבה מלאה, מעיןZOOMOUT על החיים של כולנו.

באמצעות דוגמאות וסיפורים מוביל איל את הקורא לחשוב על עצמו, היכן המקומות בהם הוא צריך לשפר ולדייק בחייו על מנת להשיג תוצאות יותר טובות, לחיות חיי סיפוק והצלחה. כל תובנה וכלי בספר מובילים לתרגול ולעשייה ומתבססים על האמונה כי "חוכמה ללא עשייה איננה חוכמה".

הספר מתמקד בתקשורת שלנו עם עצמנו, ועם הסביבה, במטרה להעלות למודעות את השפעת התקשרות שלנו עם עצמנו למול התקשורת שלנו עם אחרים, בתקשורת פנימית, תקשורת בין אישית, שינויים, מעכבי צמיחה והעצמה. החוט המקשר בספר הוא הקשר בין תקשורת לבין הערכה עצמית וביטחון עצמי, הסינרגיה ביניהם היא זו שמובילה אותנו להצלחה בכל תחום, אם בתחום העסקי, האישי המשפחתי ובכלל.

הספר "בז לשפן" עוסק בתקשורת בין אישית, מעודד את הקורא לצאת מאזור הנוחות שלו, ממש כמו שפן שהוא ההססן והזהיר יותר מבין החיות ונמצא תמיד בהישרדות, ולהפוך אותו לבז המגביה עוף, מכוון מטרה ומחפש הזדמנויות. הספר מהווה אבן דרך ומטרתו להשפיע ולגעת בכמה שיותר אנשים בארץ ובעולם.

זהו ספר שלא מוכוון לתת עצות אלא לעורר חשיבה, להפיל אסימונים ולעודד יציאה לפעולה. הספר שואל שאלות שהקורא לא חשב עליהן, נותן כלים להתמודד עם מצבים ואתגרים שנקרים בחיים ועוזר להוציא מתוכנו את התשובות הנכונות.

ניתן לרכוש את הספר ברשתות צומת ספרים וסטימצקי או ישירות מאתר החברה, בלחיצה כאן

עטיפה אחורית:

 

 

עוד על הספר:

https://www.new4u.co.il/%D7%A1%D7%A4%D7%A8%D7%95-%D7%94%D7%97%D7%93%D7%A9-%D7%A9%D7%9C-%D7%90%D7%99%D7%9C-%D7%97%D7%95%D7%91%D7%91-%D7%91%D7%96-%D7%9C%D7%A9%D7%A4%D7%9F-%D7%91%D7%94%D7%95%D7%A6%D7%90%D7%AA-%D7%9E%D7%93/

https://nuritha.co.il/he/node/58966

https://kiryatmalachi.library.org.il/index.php/agron-catalog/title-details?titleId=54504B5A59

עמוד הבית

השאירו פרטים ואני אחזור אליכם בהקדם!

דברו איתי עכשיו

היו אמיצים. קחו את הצעד הראשון.

התחלת שיחה בוואטסאפ
אשמח לדבר אתכם!
ברוכים הבאים, אשמח לדבר אתכם!